O hotelu

Witamy w Hotelu M29

Restauracja

Zapraszamy do wyjątkowego miejsca w Hotelu M29, pełnego zapachów i niepowtarzalnych smaków. Odkryją tu Państwo krakowską gościnność  w nowoczesnej odsłonie.

Pokoje

Nasze wnętrza zapewnią Państwu odpoczynek po długiej podróży, całym dniu zwiedzania lub wyczerpującym spotkaniu biznesowym. Przytulne i komfortowe pokoje już nie mogą się doczekać na Państwa przybycie.

Atrakcje

Jesteśmy położeni bardzo blisko centrum Kazimierza, w którym bogato kwitnie życie towarzyskie i kulturalne. Do Rynku Głównego dotrą Państwo spacerem, mijając piękne kamienice, lub komunikacją miejską – w mniej niż 5 minut.

PARKING

Dzielnica Kazimierz objęta jest strefą ograniczonego ruchu, na którą wjazd mają jedynie samochody elektryczne oraz mieszkańcy dzielnicy. W odległości około 500 metrów od Hotelu M29, znajduje się całodobowy, strzeżony parking (obowiązuje dodatkowa opłata).

NASZE OFERTY

Nocleg ze śniadaniem – OFERTA BEZZWROTNA

Rezerwacja przedpłacona i bezzwrotna. W przypadku anulacji hotel zatrzymuje całą dokonaną płatność. Śniadanie oraz podatki są wliczone w cenę. Rezerwuj ...

Nocleg ze śniadaniem

Rezerwacja z możliwością bezkosztowej anulacji. Śniadanie oraz podatki są wliczone w cenę. Rezerwuj nocleg przez naszą stronę aby otrzymać poniższe ...

12 448 39 17

ul. Miodowa 29, KRAKÓW