Restauracja

TAAM przeźroczyste

ta’am restaurant & Cocktail bar

To miejsce spotkań, w którym czas mija powoli i w wyśmienitej atmosferze. Skosztują tu Państwo nie tylko najlepszych potraw kuchni polskiej w nowoczesnej odsłonie, ale również lokalnych specjałów i dojrzałych win. Restauracja znajduje się na najniższym poziomie hotelu: jest blisko, kameralnie i spokojnie. Zapraszamy do naszej restauracji nie tylko na śniadania, ale także obiady, kolacje i spotkania przy kawie czy herbacie. A po sytym i smacznym posiłku zachęcamy do odpoczynku w pięknym lobby, w którym znajduje się także bar.

12 448 34 99

Wyjątkowe SMAKI

Na poziomie -1 serwowane jest śniadanie w formie bufetu – codziennie od godziny 7.00 do 11.00. Wielki wybór w menu i wyjątkowe smaki zadowolą każde podniebienie. Można tu zamówić także obiady dla zorganizowanych grup oraz zorganizować imprezę okolicznościową

Godziny otwarcia:

codziennie 12.00 - 22.00

Stylowy i nowoczesny LOBBY BAR

Jeśli przyjdzie Państwu ochota na filiżankę małej czarnej z lekturą porannej prasy, najlepszym miejscem do delektowania się będzie Lobby Bar, zlokalizowany tuż przy recepcji naszego hotelu. To także najlepsze miejsce na biznesowe rozmowy przy lunchu, które wieczorem sprawdzi się przy drinku ze znajomymi lub jako początek romantycznego wieczoru.

Godziny otwarcia:

codziennie 10.00 - 24.00

12 448 39 17

ul. Miodowa 29, KRAKÓW